6 marca 2026 r. w naszej wspólnocie parafii wojskowej gościliśmy żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, którzy przez 28 dni podejmowali szkolenie podstawowe na terenie 6 batalionu dowodzenia. Dziś dzień przed złożeniem przysięgi na sztandar uczestniczyli w Mszy Świętej której przewodniczył i słowo wygłosił proboszcz ks. płk dr Piotr Sroka.
Data dodania:
Czas czytania: 1 min
Autor: parafia0.0 / 0









