W dniu 10 maja w naszej garnizonowej świątyni sprawowaliśmy Eucharystię w intencji strażaków Wojskowej Straży Pożarnej służących w garnizonach Kraków i Kraków - Balice.
Wszystkim Strażakom dbającym o nasze bezpieczeństwo życzymy Bożego Błogosławieństwa, bezpiecznej służby i opieki świętego Patrona. Dziękujemy za Wasz codzienny trud, poświęcenie i pomoc jaką niesiecie potrzebującym! Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.
zdjęcia: parafia garnizonowa
tekst: ks. A. A.






