Czas czytania: 1 min
Autor: parafia

W dniu 10 maja w naszej garnizonowej świątyni sprawowaliśmy Eucharystię w intencji strażaków Wojskowej Straży Pożarnej służących w garnizonach Kraków i Kraków - Balice. 

Wszystkim Strażakom dbającym o nasze bezpieczeństwo życzymy Bożego Błogosławieństwa, bezpiecznej służby i opieki świętego Patrona. Dziękujemy za Wasz codzienny trud, poświęcenie i pomoc jaką niesiecie potrzebującym! Pamiętamy o Was w naszych modlitwach. 

zdjęcia: parafia garnizonowa

tekst: ks. A. A.